Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pytania i odpowiedzi

Najnowsze wpisy

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pytania i odpowiedzi

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku budzi w wielu z nas stres, pytania na które nie znamy odpowiedzi. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że nie jest to nasz język ojczysty. Sama rozmowa kwalifikacyjna jest stresująca, a co dopiero w obcym języku.

Najważniejsze, jeszcze przed samą rozmową kwalifikacyjna, a nawet przed wysłaniem CV jest weryfikacja swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Bardzo często nieświadomie wpisujemy w CV angielski na poziomie zaawansowanym. Przecież uczyliśmy się w szkole, dużo rozmawialiśmy, jeździliśmy i zawsze wszystko dobrze szło. Pytanie czy tak jest też teraz? Czy może aktualnie nie zapomnieliście wielu zwrotów, słów i gramatyki i Wasz angielski jest na poziomie podstawowym, komunikatywnym. Warto to zweryfikować aby później oszczędzić sobie dodatkowego stresy.

Przykładowa rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku, jakie pytania i odpowiedzi w nas budzi? Rozmowa nie różni się za wiele od tej po polsku. Dostaniesz pytania z różnych dziedzin, tak aby pracodawca mógł Cię poznać i dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej.