Klocki z drewna o których każdy marzy!

Najnowsze wpisy

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o dużym pudełku klocków drewnianych? Chyba każde z maluchów, starszych dzieci, a nawet dorosłych osób chciałoby mieć w swoim domu pojemnik pełen klocków z drewna. Drewniane klocki to świetna zabawa, ale przede wszystkim nauka. Wiek nie gra roli: klocki z drewna dla małego budowniczego będą wspierać rozwój praktycznych umiejętności już od najmłodszych lat. Chcesz spełnić marzenia swojej pociechy? Postaw na zabawę, która przeplata się z wartością edukacyjną.

Klocki z drewna - klocki drewniane do zabawy dla dzieci - LINDEN

Zabawki z drewna – klocki – dla kogo?

Masz córkę, która marzy o pięknym zamku jak z bajki? Dzięki klockom będzie mogła zbudować wymarzoną konstrukcję! A co powiesz na stadninę dla koni lub łóżeczko pluszowego misia? Wystarczy duże pudełko klocków drewnianych i odrobina cierpliwości, a wszystko jest możliwe.

Jeśli masz syna i nie możesz oderwać go od laptopa i gier komputerowych, to koniecznie kup mu drewniane klocki. Będzie mógł budować zamki, fortece i lotniska z drewnianych elementów, a to już dobry początek dla wyjścia z wirtualnego świata. Ponadto to świetny sposób na wspólną zabawę ojca z synem. Zestaw klocków drewnianych sprawi, że znajdą wspólny język i z ochotą będą tworzyć konstrukcje. Jak widać wiek nie gra roli. Dajmy się ponieść kreatywności!

Jeśli szukasz użytecznej zabawki dla swoich maluchów, to klocki z drewna będą strzałem w dziesiątkę. Rozwiną one u dziecka czucie głębokie, sensomotorykę oraz wspomogą integralny i prawidłowy rozwój.

Wam też drewno kojarzy się z ciepłem i domową atmosferą? Klocki drewniane to rewelacyjne zabawki angażujące całą rodzinę we wspólna aktywność. Możecie stworzyć dom lub rywalizować w konkursie na najwyższą budowlę. Najważniejsze jest to, że zabawki wykonane są z materiału atrakcyjnego bez względu na wiek!

Klocki drewniane - Allegro LINDEN

Klocki drewniane polskie – zalety

Zabawa klockami z drewna to świetny trening kreatywności. Dzięki możliwości budowania zarówno prostych, jak i skomplikowanych konstrukcji, dzieci w każdym wieku będą mogły rozwijać się twórczo.

Zestaw zawiera dużo elementów: klocki drewniane duże, klocki konstrukcyjne oraz podstawowe klocki drewniane do budowania. Dzięki temu możemy stworzyć nie jedną, ale nawet nieskończoną ilość konstrukcji. Klocki drewniane do budowy to zabawa na długie godziny oraz inwestycja na lata.

Nauka przez zabawę? Drewniane klocki to idealne klocki edukacyjne dla dzieci. Najmłodsi ćwiczą z nimi zręczność, precyzje ruchów, małą motorykę i kreatywność. Mogą posłużyć nam do nauki liczenia, a bardziej pomysłowi ułożą z nich nawet zagadki logiczne.

Klocki drewniane dla dzieci to idealny prezent urodzinowy, pod choinkę, z okazji Dzień Dziecka, a także bez okazji. Drewniane kostki potrafią zająć dziecko równie dobrze jak oglądanie bajek w telewizji czy na tablecie. Zestawy dla dzieci nie mają żadnych niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia elementów. Klocki drewniane sprawią, że bez wyrzutów sumienia spuścisz swoją pociechę z oka na dłuższą chwilę.

Szybko okaże się, że Twoje dziecko zamiast grać z kolegami na komputerze, będzie wolało zaprosić ich na wspólne układanie. Drewniane klocki to nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Wystarczy tylko jedno pudełko z klockami, które są oczywiście wielorazowego użytku. Zabawa czas start!

Klocki drewniane czy plastikowe?

Odpowiedź jest prosta: klocki drewniane! To praktyczne i ekologiczne rozwiązanie. Zwróć uwagę na to, że drewniane klocki nie posiadają małych elementów , dzięki czemu są bezpieczne nawet dla malutkiego dziecka. Nie kierujmy się niską ceną, a zwróćmy uwagę na jakość wykonania.Klocki naturalne, które wykonane są z drewna dedykowane są dla dzieci w każdym wieku. Klocki z innych materiałów nie zawsze będą bezpieczne, a zabawa nimi może wymagać zwiększonej kontroli rodziców, np. w przypadku maluchów.

Drewniane klocki są starannie wykonane oraz ekologiczne , dlatego nie musimy się martwić o zdrowie naszego dziecka w sytuacji kiedy włoży klocki do buzi. Biorąc pod uwagę ich wielkość i kształt, są niemożliwe do połknięcia Pozwala to na beztroską zabawę. Produkty z naturalnego drewna, a w szczególności klocki, zyskują coraz większą popularność na polskim rynku.

Klocki drewniane - do układania LINDEN

Klocki drewniane warsztaty

Firma Lindenwood tworzy polskie klocki drewniane Linden, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ponadto Lindenwood organizuje kreatywne warsztaty dla dzieci i nie tylko. Tematyka jest bardzo szeroka, od zajęć „Mały architekt”, po warsztaty muzyczne. Biorą w nich udział dzieci ze szkół i przedszkoli. Wiek nie ma znaczenia, gdyż zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wykształceniem pedagogicznym.

Budowle wykonane z klocków są bazą dla zajęć. Gwarantujemy, że zabawki elektroniczne szybko pójdą w odstawkę! Uczestnicy nauczą się planowania, logicznego myślenia, komunikacji w grupie oraz współdziałania w zespole. Warsztaty organizowane są z dojazdem do klienta, a poziom trudności dostosujemy pod wiek grupy.

Jeśli chcesz uatrakcyjnić zajęcia w szkole, to skorzystaj z możliwość zakupu klocków dla placówki edukacyjnej. Drewniane klocki są na czasie: edukacja jeszcze nigdy nie była prostsza i przyjemniejsza.

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że klocki z drewna to znacznie przewyższają plastikowe zabawki. Nie mamy na myśli wyłącznie względów ekologicznych. Atrakcyjności i wszechstronności użycia to ich główne zalety. Jeśli więc czeka Cię zakup prezentu, to bez wahania wybierz klockowe zestawy dla dzieci. Klocki drewniane to powrót do klasyki!

Kategorie Dom