Producent łódek aluminiowych i z laminatu – gwarancja bezpiecznego urlopu!

Najnowsze wpisy

Z roku na rok coraz bardziej popularną formą spędzania urlopu staje się wyjazd na żagle lub rejs jachtem po morzu. Żegluga, wędkowanie, a przy tym wyjątkowy kontakt z naturą stają się pasją coraz większej rzeszy urlopowiczów nie tylko u płci męskiej. Planując taką wyprawę warto postawić na sprawdzoną i profesjonalną łódź oraz odpowiedni sprzęt żeglarski. Jaki producent łódek aluminiowych czy łódek z laminatu sprosta naszym wymaganiom?

Producent łódek aluminiowych Marim – postaw na doświadczenie

Wiele osób uspokaja się podczas porannego lub wieczornego wędkowania. Jest to czas na wyciszenie, skupienie uwagi na jednej rzeczy, całkowite wyłączenie myślenia i relaksie podczas pływania łódką. Jednak taka forma spędzania czasu musi się także liczyć z bezpieczeństwem. Producent łódek aluminiowych i łodzi z laminatu Marim przede wszystkim postawił na najwyższą jakość produkowanych łodzi i ich wszystkich elementów.

Firma od kilkunastu lat zajmuje się trwałymi i solidnymi wyrobami wysokiej klasy łodzi aluminiowych. Każdy detal jest starannie dopracowany i dostosowany do najbardziej zróżnicowanych potrzeb. Łodzie firmy Marim, są dokładnie opracowywane przez doświadczony i wykwalifikowany zespół, który większość swojego czasu spędza na wodzie. Każdy pracownik posiada obszerną i specjalistyczną wiedzę na temat projektowanych łodzi, jak również obecnie panujących trendów.

Czym się charakteryzują łodzie aluminiowe od Marim?

Czym się charakteryzują łodzie aluminiowe?

Łodzie aluminiowe firmy Marim wykonywane są z grubych blach aluminiowych, odpornych na uderzenia, wgniecenia i kontakt z wodą morską. Bezpieczeństwo to podstawa dla producenta łódek aluminiowych. Dzięki zastosowaniu atestowanych pianek w podwójnym dnie, łodzie Marim są praktycznie niezatapialne, a antypoślizgowe podłoże, zapewnia bezpieczne przemieszczanie się po łodzi.

Dodatkowym atutem tej firmy jest także ręczne wykonanie wszystkich łodzi. Do ich budowy wykorzystują najwyższej jakości stopy aluminium, a cała konstrukcja spawana jest nowoczesnymi metodami TIG i MIG przy użyciu fachowego sprzętu.

Łodzie z laminatu to nowy wymiar żeglugi

Firma Marim posiada w swojej ofercie zarówno łódki aluminiowe jak i profesjonalne łodzie z laminatu wykonane z najwyższej jakości materiałów. Łodzie z laminatu firmy Marim produkowane z laminatu poliestrowo-szklanego są odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne, jak intensywne ulewy, silny i porywisty wiatr czy długotrwałe gorączki. Produkowane łodzie nie wymagają konserwacji ani nie ulegają korozji, co pozwala cieszyć się ich nowym wyglądem przez długie lata. Podobnie jak łódki aluminiowe, posiadają antypoślizgową powierzchnię ochronną oraz doskonałą wyporność, którą zapewnia specjalna komora. Dzięki takiemu rozwiązaniu, łodzie firmy Marim są praktycznie niezatapialne i tym spamym potrafią sprostać nawet dużym morskim falom. Firma Marim, to wiodący producent łodzi aluminiowych i z laminatu cieszący się szacunkiem i uznaniem wśród wszystkich swoich klientów.