Wysokość stanu spodni - czym się kierować
Odzież

Wysokość stanu spodni

Wysokość stanu spodni to często poruszany temat wśród kobiet. Nie bierze się on znikąd, ponieważ ten model uważany jest za klasyczny. Co więcej, niektóre kobiety uważają, że nie ma bardziej ponadczasowego elementu w damskiej garderobie, niż właśnie spodnie z wysokim stanem. Warto wiedzieć, że największą popularnością cieszą się jeansy, które można stylizować na bardzo wiele różnych sposobów.

Wysokość stanu spodni - jak wybrać

Wysokość stanu spodni – dlaczego ten model podbił świat?

Wiele kobiet uważa, że spodnie z wysokim stanem należą do tych elementów garderoby bez, których nie miałaby ona racji bytu. Co więcej, najczęstszymi spodniami tego typu są jeansy, bowiem cechują się one wygodą oraz uniwersalnością. Przede wszystkim wysoki stan pozwala na zatuszowanie niedoskonałości na brzuchu. Nie można również zapomnieć o jednej bardzo dużej zalety, którą jest podkreślenie talii. Wydaje mi się, że każdy zdaje sobie sprawę z faktu, iż jest to bardzo pożądana cecha u kobiet i często wykonują one różne ćwiczenia w celu uzyskania wcięcia w talii.

Panuje mit związany ze spodniami z wysokim stanem, który mówi, że krępują one ruchy, lecz jest to nie prawda. Tak naprawdę są bardzo wygodną odzieżą i podkreślają pośladki, optycznie wydłużają nogi i wyrównują proporcje sylwetki. Mimo tego, że spodnie z wysokim stanem nie mają zbyt długiej historii, to zdążyły rozkochać w sobie wiele kobiet, które każdego dnia chętnie je zakładają.

 

Czy kolor spodni ma znaczenie?

Wydawać by się mogło, że kolor spodnie nie ma dużego znaczenia. Przyjęło się, że czarny kolor wyszczupla, a biały wręcz odwrotnie. Jednakże nie są to jedyne aspekty, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze kolorystyki spodni. Kierując się zakupem na letnią pogodę najlepiej wybrać jasne barwy, które nie będą przyciągały słońca. Jeśli zaś chodzi o zimnie miesiące, to najlepiej sprawdzą się ciemne spodnie, na których nie będzie widać zabrudzeń.

Co więcej, w ostatnim czasie rynek podbiły spodnie z licznymi przetarciami oraz dziurami. Zwracają one na siebie uwagę, co z kolei powoduje, że wzrok innych osób jest skierowany prosto na nie. Niestety, ale powiększają one optycznie te części ciała, na których się znajdują, więc warto na to zwrócić uwagę przy zakupie

Wysokość stanu spodni

Wysokość stanu spodni – warto je mieć

Uważam, że wysokość stanu spodni jest naprawdę ciekawym tematem, bowiem spodnie z wyższym stanem cieszą się naprawdę dużą popularnością. Nie dzieje się to przypadkowo, ponieważ sprawdzają się one w każdym typie sylwetki oraz mogą ją optycznie poprawić i zatuszować pewne niedoskonałości.