Mikro-3 idealny pistolet do malowania

Najnowsze wpisy

Mikro-3 to coraz częściej wyszukiwana fraza w Google. Dzieje się tak dlatego, że ludzie coraz chętniej poszukują sprzętu przeznaczonego do malowania metodą natryskową. Co więcej, różni się ona znacząco od tradycyjnego sposobu malowania. Jednakże mimo tego, że jest skomplikowana, to jej wydajność oraz prędkość jest na tyle duża, że warto się nią zainteresować.

Mikro-3 - pistolet

Malowanie metodą natryskową z roku na rok zyskuje popularność. Niegdyś głównie wykorzystywało się ją przy pracach związanych z większymi powierzchniami np. domkach jednorodzinnych, halach i tym podobnym miejscach. Z biegiem lat i postępem technologii stała się ona bardziej przystępna.

Obecnie, metodą natryskową maluje się nawet mniejsze mieszkania. Niegdyś nie było to możliwe, ponieważ urządzenia do tej metody były duże i ciężkie, a przede wszystkim bardzo kosztowne. Dzięki miniaturyzacji oraz rozpowszechnieniu, wiele osób może z nich śmiało korzystać. Warto też dodać, że sami producenci zaczęli produkować sprzęt, który skierowany jest do mniej zaawansowanej grupy odbiorców i czasami można go spotkać nawet w marketach.

Mikro-3 świetny sprzęt

Nie da się ukryć, że jednym z podstawowych elementów zestawu do malowania natryskowego jest pistolet. Wiele osób twierdzi, że jest to najważniejszy element, jednakże tak nie jest. Oczywiście, jego parametry mają znaczenie i nie może to być najniższej klasy model, jeśli chcemy malować szybko i efektywnie. Niemniej jednak bardzo dużą rolę spełnia aparat natryskowy ssący oraz regulator ciśnienia. Od tych elementów zależy przepływ ciśnienia i mimo tego, że będziesz miał pistolet mikro-3, ale słaby aparat ssący, to efekty będą pożądane.

Czy malowanie natryskowe jest lepsze niż tradycyjne?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że sprzęt przeznaczony do malowania natryskowego może być wykorzystywany w różnych dziedzinach. Obecnie, można nim robić zdecydowanie więcej rzeczy niż nakładanie farb np. nakładanie tynków, lakierowanie oraz gruntowanie. Co więcej, można to robić naprawdę szybko. Malowanie natryskowe wymaga jednak odpowiedniego sprzętu, który jest drogi. Na szczęście, w dzisiejszych czasach nawet najmniejsze firmy budowlane dysponują tego typu sprzętem, a nawet istnieją miejsca, w których można go wypożyczyć. Dzięki temu, jeśli ktoś ma do pomalowania np. cały dom, to może sam to zrobić wypożyczając odpowiednie narzędzia.

Należy jednak pamiętać, że nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać, ponieważ wymaga to pewnej wprawy. Jednakże, mimo wszystko można dosyć szybko nauczyć się malowania natryskowego. Zazwyczaj robi się to próbując malować jedną ścianę, po kilku minutach bez problemu można opanować maszynę i zrozumieć jej sposób działania.

Mikro-3

Mikro-3 kto posiada ten pistolet?

Tak jak wcześniej wspominałem, profesjonalny sprzęt do malowania natryskowego z roku na rok tanieje. Obecnie, większość firm budowlanych już go posiada i z nim pracuje. Wiąże się to z faktem, że malując natryskowo wykonuje się pracę dużo szybciej, a co za tym idzie można zrealizować więcej zleceń niższym kosztem. Mikro-3 to pistolet, z którego korzysta wiele firm oraz można go również wypożyczyć.