Damska i męska pianka neoprenowa, to doskonała ochrona w każdych warunkach

Najnowsze wpisy

Męska i damska pianka neoprenowa jest idealnym połączeniem wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Nie ważne jaki rodzaj sportu wodnego uprawiamy, warto dopasować piankę do swoich preferencji. Pianki neoprenowe posłużą Nam do pływania w tropikach, podczas ulewnych deszczy oraz do nurkowania w okresie zimowym. Czym jest pianka neoprenowa i jakie powinna spełniać funkcje?

Męska pianka neoprenowa – bezpieczeństwo i ochrona

Męska pianka neoprenowa zapewnia ochronę przed wodą, zimnem oraz promieniami UV. Jej opływowość doskonale nadaje się do pokonywania prędkości podczas mokrej i wietrznej pogody. Odpowiednie pianki neoprenowe męskie powinny być dobrane do warunków w jakich mamy zamiar pływać. Najważniejszym parametrem określającym zdolność pianki do zachowywania ciepła jest grubość materiału mierzona w milimetrach w konkretnych miejscach pianki. Pianki neoprenowe oferowane w sklepie Pływadła zrobione są z wysokiej klasy materiału, który w pełni sprosta każdym warunkom pogodowym. W sklepie znajdziemy zarówno pianki dla dorosłych, jak i dla dzieci, a także pianki uniwersalne dla mniej wymagających klientów. Bogaty asortyment sklepu posiada także spodenki neoprenowe oraz profesjonalne kamizelki ratunkowe, niezbędne nawet dla doświadczonych sportowców. Na stronie internetowej www.plywadla.pl możemy się wyposażyć zarówno w profesjonalną odzież sportową, jak i wszystkie akcesoria, sprzęty i pływadła, które umożliwią Nam bezpieczną i niezapomnianą zabawę na wodzie.

Rodzaje pianek neoprenowych

Wyróżniamy dwa rodzaje pianek neoprenowych: długie i krótkie. Pianki neoprenowe są wykonane ze specjalnego neoprenu, który nie tylko doskonale chroni przed wyziębieniem, ale również przed otarciami. Jest to materiał nieprzemakający i szybko wysychający na słońcu. Odpowiednia grubość pianki pozwala skutecznie chronić ciało przed drobnymi urazami spowodowanymi uprawianiem wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Dzięki piankom z neoprenu możemy dłużej przebywać w wodzie i rozkoszować się uprawianiem sportów na wodzie w chłodniejsze dni. Pianki neoprenowe męskie są dostępne zarówno w wariancie z długimi nogawkami i rękawami jak i krótkimi. Są to pianki najwyższej jakości, trwałe, estetyczne i funkcjonalne. Są propozycją dla osób uprawiających sport profesjonalnie jak i hobbistycznie.

Najlepszy kombinezon neoprenowy damski i męski

Damski kombinezon neoprenowy dla każdej aktywnej kobiety

Damski kombinezon neoprenowy został zaprojektowany z myślą o aktywnych, lubiących sporty wodne kobietach. Jest to wysokiej jakości kombinezon w świetnym stylu. Bogata gama wzorów i kolorów zadowoli oczekiwania każdej ambitnej kobiety. Stanowi doskonałą ochronę nie tylko przed zimnem i wodą, ale także chroni wrażliwe, kobiece części ciała przed uderzeniami. Damski kombinezon neoprenowy jest lekki i wygodny, idealnie dopasowuje się do rozmiaru ciała i zapobiega przedostawaniu się do niego wody. Pozwala utrzymać stałą temperaturę ciała nawet przy wielogodzinnym przebywaniu w wodzie, cieszyć się prawdziwym komfortem termicznym i jeszcze pełniej oddawać swojej pasji.