Sortuj produkty

Spódnice jeansowe

Fason

Wysokość stanu

Cena

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy mężczyzna nie przejdzie obojętnie obok kobiety ubranej w spódnicę lub sukienkę, a jak jeszcze do tego założy szpilki…. Ach! Spódnica jest jednym z tych elementów garderoby, który towarzyszył paniom w zasadzie od zawsze, zaś jej ewolucja to nie tylko zamiana formy, ale co bardzo ważne-utrata długości.
Spódnica dla każdej z nas

Wybranie najlepszej dla nas spódnicy nie jest rzeczą łatwą. Każda z nas ma bowiem modele, w których czuje się i wygląda najlepiej i to właśnie te powinna wybierać . Jeśli masz sylwetkę gruszki najlepiej będziesz wyglądała w spódnicy w formie litery A. Kobieta- klepsydra powinna wybierać spódnice ołówkowe, zaś Pani o kształcie kolumny – bombki, ponieważ te wizualnie zaokrąglą biodra. Kobiety o sylwetce  w kształcie litery T powinny skupić się na modelach plisowanych lub też z falbanami by zrównoważyć proporcje figury.

Spódnicę jako jeden z podstawowych elementów  kobiecej garderoby, powinnyśmy  posiadać klasyczne, jak i odpowiadające teraźniejszym trendom. Podczas wyboru spódnicy poza jej kształtem niezwykle ważna jest  tkanina, kolor i faktura – te czynniki najczęściej określają, na jaką okazję możemy dany model założyć. Dzisiaj jednak moda pozwala nam  mieszać różne style, więc podczas tworzenia stylizacji nie musimy się ograniczać. Najważniejsze jest by to  co wybieramy było zgodne z naszym stylem. Nie bójmy się jednak zestawień kontrastowych. Macie jakieś pomysły na super „odjechane” kreacje ze spódnicą w roli głównej?

Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl