Sortuj produkty

Kurtki jeansowe ciemne

Kolor

Wybierz

Cena

Kurtka jeansowa to zawsze dobre rozwiązanie. Lata mijają, a one nie wychodzą z mody. Nosiły je nasze mamy, starsze siostry, nosimy i my. Kurtka jeansowa pasuje na każdą okazję, dlatego warto, byś miała ją w swojej szafie.

Ciemna kurtka jeansowa przyjaciółka w kryzysowych sytuacjach.

Znasz zapewne ten dylemat - nie wiesz, co na siebie włożyć, więc wybierasz kurtkę jeansową. Dobrze komponuje się ona z czarnymi spodniami, z zamszową spódnicą i obcasami, ale również z legginsami czy szortami. Odpowiednia na rozmowę kwalifikacyjną oraz na wyjście z przyjaciółkami do kawiarni. Jeśli wybierzemy kurtkę z ciemnego materiału, będziemy wyglądać w niej stylowo i elegancko. Jeśli nie wiecie, co na siebie włożyć, pamiętajcie, że kurtka jeansowa to zawsze dobre rozwiązanie.

Kurtka z ciemnego jeansu na każdą okazję

Kurtka uszyta z ciemnego jeansu sprawdzi się nie tylko jako godna zastępczyni żakietu. Trzeba przyznać, że będzie nam w niej naprawdę ciepło. Zastąpi ona wiatrówkę czy bluzę z kapturem. Taka kurtka doskonale sprawdzi się na spacerze w wiosenny, acz chłodny dzień. Świetnie spisze się jako codzienne okrycie wierzchnie. Jednocześnie elegancka i bardzo modna – po prostu doskonała.

Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl