Sortuj produkty

Szorty jeansowe

Wysokość stanu

Kolor

Wybierz

Cena

Spodenki jeansowe znajdziemy w garderobie chyba każdej kobiety. Mimo to latem, wraz z nadejściem sezonu, panie i tak szukają nowości. Za co kobiety kochają szorty jeansowe?

Spodenki jeansowe damskie ciągle w modzie

Istnieją rzeczy, które nigdy się nie zmieniają. Na przykład popularność krótkich spodenek jeansowych damskich. Kobiety noszą je każdego lata. Czekają tylko, kiedy wyjdzie słońce i będą miały możliwość włożyć je na siebie. Dlaczego? Krótkie spodenki jeansowe to symbol lata, wakacji i beztroski. Z powodzeniem można się w nich opalać na plaży czy chodzić po górach. Krótkie spodenki to jazda na rowerze i pływanie w kajaku. Jednym słowem – wakacje. Nic więc dziwnego, że to część garderoby, która nigdy nie wychodzi z mody.

Spodenki jeansowe z wysokim stanem – hit ostatnich lat

Moda lubi do nas powracać. Nic więc dziwnego, że to, co nosiły nasze babcie, z powodzeniem możemy wkładać na siebie i my. Od niedawna na topie jest styl pin-up, czyli powrót do lat 50. Z jednej strony to słodkie, niewinne dziewczęta, z drugiej – zmysłowe uwodzicielki. W takiej stylizacji bardzo często wykorzystywane są: koszula zawiązana nad pępkiem, bandanka na głowie i oczywiście spodenki z wysokim stanem. Bez nich ani rusz!

Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl