Sortuj produkty

Jeansy ciążowe

Fason

Wybierz
 • Rurki (1)
 • Wysokość stanu

  Wybierz
 • Średni (1)
 • Rozmiar

  Kolor

  Wybierz

  Cena

  Kobiety w ciąży stawiają nie tyle na modę, co na wygodę. Nic w tym dziwnego – zwłaszcza ostatni trymestr bywa uciążliwy, przynosi trudności w swobodnym poruszaniu się, a dawne ubrania stają się za ciasne i zwyczajnie nie da się ich już nosić. Dobrze jest jednak, gdy komfort idzie w parze z trendami – to możliwe właśnie dzięki jeansom ciążowym.

  Jeansy ciążowe rurki dla modnych mam

  Każda kobieta w ciąży boi się, że ostatnie tygodnie przed porodem zupełnie wykluczą je ze świata mody. Wszak to, co nosiła jeszcze kilka miesięcy temu stało się już o kilka rozmiarów za małe. Jednak producenci ubrań właśnie z myślą o paniach w ciąży przygotowują specjalne modele odzieży, która jest wygodna, ale także zgodna z najnowszymi trendami. I tak na przykład dużą popularnością cieszą się spodnie ciążowe rurki. A wydawać by się mogło, że tych dziewięć miesięcy upłynie wyłącznie pod znakiem luźnych dresów i spódnic na gumce.

  Ciążowe jeansy wygoda na pierwszym miejscu

  Za co kobiety pokochały spodnie ciążowe jeansy? Za komfort noszenia, który dają. Powyżej linii bioder, w miejscu, którego nie widać, zamiast sztywnego materiału znajduje się bawełniany pas. Nie uciska on skóry i sprawia, że noszenie spodni ciążowych to czysta przyjemność. Z nimi ostatni trymestr ciąży przebiegnie zdecydowanie mniej uciążliwie.

  Menu
  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl