Co nas wyróżnia?/Dlaczego my?

Co nas wyróżnia/Dlaczego my?

Fabrykajeansow.pl jest oficjalnym sprzedawcą spodni jeansowych oraz odzieży jeansowej. Stworzyliśmy ten sklep, aby umożliwić Państwu zapoznanie się z pełną ofertą prezentowanych marek, co ze względu na rozbudowane kolekcje producentów jeansów, nie jest możliwe w żadnym sklepie stacjonarnym. Jednocześnie pragniemy stworzyć stacjonarny punkt sprzedaży, w którym będą Państwo mogli fizycznie obejrzeć przekrój przez ofertę polskich i zagranicznych producentów odzieży jeansowej.


Duży wybór spodni jeansowych

Nasz sklep jest Autoryzowanym Dystrybutorem wszystkich oferowanych przez nas marek spodni jeansowych. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas spodnie pochodzą z legalnych źródeł, bezpośrednio od dystrybutorów w Polsce jak i z zagranicy. Dodatkowo nasze produkty górują nad konkurencją jakością wykonania i materiałów z jakich są uszyte.


Bezpieczeństwo zamówień w Fabrykajeansow.pl

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Państwa dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie.


Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 149 zł

Dodatkowo proponujemy 2 rodzaje wysyłek: przez firmę kurierską DPD – jednego z najwiarygodniejszych dostawców oraz przez sieć paczkomatów InPOST na terenie całego kraju. Przy zamówieniu powyżej 149 zł wysyłka niezależnie od formy płatności jest darmowa !


Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni

Jeżeli z jakiegoś powodu nie są Państwo zadowoleni ze swojego zakupu, a spodnie nie noszą śladów użytkowania, możecie Państwo je zwrócić w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.


Szybkie przelewy Tpay.com i PayPal

Dążąc do zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług i komfortu kupowania, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z serwisami PayPal i Tpay.com, które dostarczają szybkich i bezpiecznych metod zapłaty za towary w Internecie.


Wysyłka w 24h

W związku z tym, że posiadamy dużą kolekcję odzieży na stanie magazynowym, dla większości zaprezentowanych modeli jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę wybranego modelu  w ciągu 24h. Wiele sklepów internetowych oferuje setki odzieży, ale tak naprawdę nie posiadają żadnych z nich w swoim magazynie. Otrzymując zamówienie kontaktują się ze swoimi dostawcami, co powoduje wielodniowe, czy wielotygodniowe opóźnienia w dostawie.


Jeżeli będą Państwo mieli jakieś pytania, lub sugestie prosimy skontaktować się z naszym sklepem telefonicznie bądź mailowo.

Fabrykajeansow.pl to bezpieczeństwo zakupów i dostaw.

Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl