Perły - hit czy kit?

maj

15

Perły - hit czy kit?

Perełki – hit czy kit?

O tym, że moda ciągle nas zaskakuje przypominać nie trzeba. Szczególnie ta jeansowa często nakłada na nas R.S.V.P. w postaci to szerokich czy też wąskich kreacji. A co jeśli wchodzimy w tematy zdobień? Cekiny, perły, naszywki, przetarcia itp.?

Co Wy na to?

Jak zwykle wszystko zależy od mody…. Chcesz być na topie? -  nosisz wszystko co w tym momencie na topie jest. Ale czy można nosić spodnie zdobione perłami? Ogólnie kocham perły, szczególnie te na szyi, dodające kobiecie niezwykłej klasy i szyku – o tym raczej przypominać nie trzeba. A jak ze spodniami?

Hmmm, do niedawna spodnie zdobione cekinami, perłami czy też dżetami  były dla mnie koszmarem lub co najmniej zbyt dużym kiczem narzucanym przez projektantów. Zaczął się sezon wiosenny więc i sklepach „Arielkowych” pereł be liku. Ja w perełkach? Taaaa, za żadne pieniądze. Podczas wizyty w jednej ze znanych sieciówek Pani sprzedawczyni dopadła mnie i wprost nalegała: Pani przymierzy!!!. Ogólnie nie znoszę pytań podczas zakupów: w czym mogę pomóc, ponieważ czuję na sobie presje a jeśli mam pytanie o rozmiar czy fason pytam się sama. Dla chyba świętego spokoju i z szacunku dla ciężkiej pracy Pani ekspedientki, przymierzyłam te cudowne spodnie w perełki…

Ogólnie rzecz ujmując z cała pewnością nie wyglądałam w nich jak stwór z morskich głębin i mimo swoich wcześniejszych zahamowań uważam, że te perły na udach wyglądają szałowo! Poza tym odwróciły uwagę od innych części mojej figury wymagających zatuszowania..;)

Podsumowując: zanim „rzucisz” perłami – przyodziej się w nie!  

Poprzedni
Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl