W poszukiwaniu niezwykłych ofert

mar

06

W poszukiwaniu niezwykłych ofert

Koniec lutego więc i koniec wyprzedaży w sklepach. Co prawda gdzie nie gdzie coś tam się jeszcze znajdzie ale z reguły to towary ostatniego sortu: za duże, małe lub z widocznymi skazami. Jak już wspominałam wielokrotnie jestem chyba już uzależniona od wyszukiwania niezwykłych promocji. Bo po co w sumie płacić za ten sam, lub bardzo podobny produkt, więcej niż to konieczne, skoro za to samo można zapłacić o wiele mniej a tym samym różnica cenowa posłuży nam na kolejne zakupy. I tak…

Koniec wyprzedaży sklepowych nie musi wcale oznaczać koniec z mega fajnymi okazjami. Wiele sklepów zarówno kosmetycznych jak i ciuchowych oferuje fajne okazje za odrobinę własnej inwencji. Jedną z takich okazji są zakupy w naszym sklepie internetowym.

Oferta specjalna wymaga od Was trochę inwencji. Polega ona na dodaniu na swojego instagrama zdjęcia w spodniach z naszej kolekcji, oznaczając go @fabrykajeansow.pl. Często wrzucacie Swoje foty na instagrama a tu przy okazji możecie otrzymać rabat 30 zł na spodnie lub kurtki jeansowe. Patrząc na ceny sklepowe nowych kolekcji jeansowych ta oferta to niemal trafienie szóstki w lotka :)

Do dzieła rodacy :)

Poprzedni Następny
Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl