A po Nowym Roku czas na…

sty

31

A po Nowym Roku czas na…

A po Nowym Roku czas na…

… wyprzedaże. Sklepy pękają w szwach a dojazd do marketu po masło, mleko i takie tam doprowadza do białej gorączki. Po drodze spotykasz mnóstwo znajomych przebierających w sklepowych wieszakach. Ach, czas wyprzedaży pora zacząć…

Szansa na niezwykłą okazję czy…?

No właśnie. Na tyle często bywam w sklepach sieciowych, że ceny pamiętam jak wkutą w młodych latach tabliczkę mnożenia. Jak zapewne wiemy czasem naprawdę można trafić na niezwykłą cenę np. fajnych spodni jeansowych – jednak niestety, niektóre sklepy na moment przed styczniową wyprzedażą podwyższają ceny by później ją obniżyć. Pomarańczowa – wyprzedażowa etykieta działa na nas jak lep ma muchy. A jaki jest mój sposób na zakup modnej odzieży w dobrej cenie w tym czasie i na co zwracam uwagę?

Zakupy po mojemu

Kocham swój styl i nie lubię wyglądać banalnie. Nie ukrywam, że tak jak sklepy internetowe tak i second handy odwiedzam bardzo często. Właśnie po to by po drodze „po bułki” nie spotkać kilku osób ubranych w ten sam „ciuch” oraz by upolować jakąś perełkę w super cenie.

Wracając do tematu często zadajemy sobie pytanie na co zwracać szczególną uwagę na wyprzedażach? Cena, cena i …nie tylko cena. Po pierwsze kupuję tylko te rzeczy, w których czuję się naprawdę dobrze. Nie kupię jeansów tylko dlatego że mają znaną metkę.

Zwracacie czasem uwagę na skład materiału? Tak, właśnie skład materiału, gdzie zawartość bawełny jest w nim najważniejsza i powinna stanowić o podjęciu decyzji: brać czy sobie darować. Jeśli kochani spodnie mają kolo 95% bawełny to wierzcie mi, to dobra inwestycja ( nasza skóra nam podziękuje, szczególnie alergikom). Niektórzy wskazują na kraj pochodzenia …litości - znacząca większość znanych nam marek jest „Made in China”. W necie kupić możecie jednak spodnie innej produkcji niż Chiny J Polacy też szyją jeansy…

Podsumowując: masz swój styl? Lubisz wyglądać trendy i oryginalnie? Szukaj i kupuj tam, gdzie nie kupuje połowa Twoich koleżanek, sąsiadów i miasta, wybieraj dobrą jakość materiału.

Poprzedni Następny
Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl